Nasi instruktorzy

Kadra instruktorska stanowi serce naszego ośrodka, bogate doświadczenie, indywidualne podejście, bogate pokłady cierpliwości. Tym cechują się nasi specjaliści, dzięki temu kurs nie stanowi stresującego wyzwania, a przyjemną drogę do zostania kierowcą.

Pieprzyca Jacek (Właściciel i kierownik) – 506 286 814
Paszkowski Kamil  (biuro,sprawy organizacyjne) – 504 536 829
Pieprzyca Mariusz  – 508 537 137
Napora Krzysztof 
Nowak Grzegorz 
Siupka Antoni 
Dąbrowski Adam
Lis Jan 
Rajchel Jacek
Michalik Ireneusz
LekarzZygfryd Olak, tel. 604 996 840

Jak zostać kursantem?

Wybierz kurs
Zadzwoń lub napisz
Przyjdź do nas z dokumentami!

Gotowy żeby zapisać się na kurs?

Pobierz niezbędne dokumenty!

Kliknij w przycisk i pobierz wszystkie dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kursu!

Wiesz że jako jeden z niewielu ośrodków szkolenia kierowców na śląsku prowadzimy kurs kategorii B na automatyczną skrzynię biegów?

Jeździmy Toyotami Yaris, AT z Hybrydowym silnikiem!

  • PKK, co to? To dokument niezbędny do zapisania się na kurs, wydawany jest w Wydziale Komunikacji. Żeby otrzymać PKK, zabierz ze sobą: jedną fotografię, – dowód osobisty, – orzeczenie lekarskie, – ew. zgodę rodziców.
  • Orzeczenie lekarskie, musi wydać (nazwa specjalizacji?). Możesz skorzystać z usług naszego lekarza, Zygfryd Olek: 604 996 840. Przed wizytą nie spożywaj słodkich płynów i pokarmów. Na wizytę zabierz ze sobą dowód osobisty i okulary (jeżeli nosisz).

Zdaj na automacie!

Automatyczna skrzynia biegów ma kilka zalet: auto nie gaśnie, nie musisz zmieniać biegów, nie musisz uczyć się ruszania. To ułatwia sprawę, na egzaminie, podczas kursu, w trakcie codziennego użytkowania.
Egzamin państwowy przeprowadzany jest na naszym samochodzie. Tak, tym samym, w którym uczyłeś się jeździć. Nie gaśnie, nie musisz martwić się o sprzęgło, nie ma w nim kamer. Zmniejsza to poziom stresu, praktycznie każdy z naszych kursantów zdaje za pierwszym razem.
Nie zdecydowałeś się jeszcze? Chcesz wybrać auto po części teoretycznej? Nie ma sprawy. U nas możesz zmienić auto nawet w trakcie trwania części praktycznej kursu.

Mapa strony:

  • Strona główna
  • Cennik
  • Instruktorzy
  • Kontakt
  • Facebook