Nasi instruktorzy

Kadra instruktorska stanowi serce naszego ośrodka, bogate doświadczenie, indywidualne podejście, bogate pokłady cierpliwości. Tym cechują się nasi specjaliści, dzięki temu kurs nie stanowi stresującego wyzwania, a przyjemną drogę do zostania kierowcą.

Pieprzyca Jacek Właściciel i kierownik – 506 286 814
Pieprzycą Mariusz planowanie jazd – 504 536 829
Napora Krzysztof
Nowak Grzegorz
Siupka Antoni
Dąbrowski Adam
Lis Jan
Baraniec Jan
Lekarz – Zygfryd Olak, tel. 604 996 840

Jak zostać kursantem?

Wybierz kurs
Zadzwoń lub napisz
Przyjdź do nas z dokumentami!

Gotowy żeby zapisać się na kurs?

Pobierz niezbędne dokumenty!

Kliknij w przycisk i pobierz wszystkie dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kursu!

Wiesz że jako jeden z niewielu ośrodków szkolenia kierowców na śląsku prowadzimy kurs kategorii B na automatyczną skrzynię biegów?

Jeździmy Toyotami Yaris, AT z Hybrydowym silnikiem!

  • PKK, co to? To dokument niezbędny do zapisania się na kurs, wydawany jest w Wydziale Komunikacji. Żeby otrzymać PKK, zabierz ze sobą: jedną fotografię, – dowód osobisty, – orzeczenie lekarskie, – ew. zgodę rodziców.
  • Orzeczenie lekarskie, musi wydać (nazwa specjalizacji?). Możesz skorzystać z usług naszego lekarza, Zygfryd Olek: 604 996 840. Przed wizytą nie spożywaj słodkich płynów i pokarmów. Na wizytę zabierz ze sobą dowód osobisty i okulary (jeżeli nosisz).

Zdaj na automacie!

Automatyczna skrzynia biegów ma kilka zalet: auto nie gaśnie, nie musisz zmieniać biegów, nie musisz uczyć się ruszania. To ułatwia sprawę, na egzaminie, podczas kursu, w trakcie codziennego użytkowania.
Egzamin państwowy przeprowadzany jest na naszym samochodzie. Tak, tym samym, w którym uczyłeś się jeździć. Nie gaśnie, nie musisz martwić się o sprzęgło, nie ma w nim kamer. Zmniejsza to poziom stresu, praktycznie każdy z naszych kursantów zdaje za pierwszym razem.
Nie zdecydowałeś się jeszcze? Chcesz wybrać auto po części teoretycznej? Nie ma sprawy. U nas możesz zmienić auto nawet w trakcie trwania części praktycznej kursu.

Mapa strony:

  • Strona główna
  • Cennik
  • Instruktorzy
  • Kontakt
  • Facebook

Dokumenty do pobrania